אימי סובלת ממחלת הסכיזופרניה כבר שנים רבות. ראיתי את מצבה מדרדר משנה לשנה ופשוט הייתי חסר אונים. ניסיתי לברוח, להתעלם, לכעוס ובסוף תמיד חזרתי לאותה הנקודה. אמא שמסתגרת בחדרה. ואז הגעתי אלייך.... הלכת איתי יד ביד והפכנו ביחד כל אבן בדרך. נתת לי את המוטבציה ואת שארית הכוחות להילחם על הדבר שחשוב לכל אדם. על אמא שלו! שנה לאחר מכן ניתן לומר שקיבלתי את אימי בחזרה. היא מחבקת אותי, מראה לי אהבה, החיוך חזר לפניה ויש לה מסגרת שתומכת בה. נקודת השיא מבחינתי – היא אירגנה לי חגיגת יומהולדת מיוזמתה.
עודד
הארת את דרכי שהייתה כה אפלה ללא מוצא! פתחת לי אשנב של אור, שהלך והתרחב עם כל הקשיים שבדרך. לא ויתרת! חיזקת! הענקת! ביחד הצלחנו לעבור מכשולים וקשיים אין סוף. עבדנו כפי שהגדרת כ"צוות לעניין". שחר, את אשה מיוחדת, עם חכמה ועצמה, יישר כוח! אוהבת ומעריכה מאד, שרה'לה.
שרה דרמר

מדריכה, מנווטת, סוללת את הדרך. ללא אפוד מגן מתמודדת בקלות רבה עם ה"לא ידוע" שלנו. מרגיעה. מקרינה בטחון  קל אשר הופך בסוף הפגישה ל"בטון כבד".
יוצאים בסוף המפגש עם נתונים ברורים. הראיה שלה היא לא רק לעומק גם לרוחב. תובנות לא רק לעומק גם לרוחב. הן תיהינה אצלנו לאורך זמן. היא משמשת לנו כבולם זעזועים טוב במסע   הבלתי צפוי לנו לחלוטין.


בעלת כושר הכלה נדיר ורוגע המשפיע בכל ההליך.
שחר.
תודה!

-שמואל

אומרים שכל מצב שקורה לנו הוא לא במקרה קרה.

כך אני רואה את ההתקשרות הנפלאה עם שחר.

בזמנים לא קלים שעברתי, הצטלבו דרכנו ומאז העז היתמתק.

אני הגעתי בעזרתה המופלאה עם עצמי, למחוזות פעילים, למקומות ההכרה וההכלה, למקומות אופטימיים וחומלים, לסגירת מעגלים וללמידה מרחבית בכל מה שסובב אותי. הפגישות והשיחות עם שחר כחברה ומאמנת יצבו אותי חיזקו והחזירו אותי כל פעם למסלול מחדש.

תכונותיה הרגישות לנפש האדם למענה אמיתי ונכון, גרמו לי להאמין ולסמוך עוד יותר על עצמי ועל היקרים לי ולהמשיך כל פעם עוד קצת קדימה. כשנמצאים בצוות מסור ודבוק מטרה הדאגה פוחתת ואפשר להשתמש במשאבים המלאים שלנו.

אשרי האדם שיקבל מתנה כזאת ויידע שהיא יקרה מפז. אשה ואדם כמו שחר שפרצה דרך בעצמה מהווה דוגמא אישית לכל מי שדרכו לא ברורה או שנמצא במבוי סתום או שהרקע נראה חשוך. לכם אני אומרת תנסו להתחבר ל'שחר של יום חדש' אור מפעים – ותגיעו למחוז חפצכם.

בברכה והצלחה ענקית,

– ויויאן קמינסקי

 

אנו ב"מנדלת הלב "  מעוניינים להודות לך  על התנדבותך ותרומתך הרבה בעמותה שלנו. אנו שמנו לנו כייעוד ושליחות לעזור ולסייע למתמודדים עם מחלת הסרטן ובני משפחותיהם ואת שחר התגייסת באהבה ואימנת מתמודדים במסירות, באכפתיות ובמקצועיות. 

זכורה לנו מטופלת שביקרת אותה בבית החולים, טיפלת בה ואפילו בישלת לה מרק לפי בקשתה. 

אנו מעריכים מאוד ומוקירים את התנדבותך. 

הצלחת ללוות ולסייע למתמודדים לצמוח ולאסוף כוחות ועל כך אנו מברכים ומודים לך עד מאוד.

יישר כוח על כל פועלך. 

אנו שמחים שהצטרפת לשרותנו לקהילה ונמשיך לעבוד ביחד למען הזולת. 

בברכה שרה דולב 

רכזת קליטה ושיבוץ במנדלת הלב.

לשחר היקרה.
שמחנו מאד להפגש עימך ע"מ לקבל את עצותייך המושכלות והמדויקות לקבל דמי ביטוח לאומי עבור בת משפחתנו. קיבלת אותנו בסבר פנים יפות, הוכחת מקצועיות, הפנית אותנו למקומות הנכונים ולכן הצלחנו במשימה
בביטוח הלאומי. מודים לך מאד.
מתנה ושבתאי

אשמח לשמוע את דעתך בעמוד כתיבת חוות דעת.

מוזמנים גם לומר את דעתכם בעמוד הפייסבוק שלי: